Hakkımızda

Devrantaş Yapı & Mimarlık

2000 yılında Erdal Kızıltaş tarafından kurulan firmamız; dış mekan, iç mekan, kamusal alanlar gibi pek çok alanda kreatif, estetik, modern çizgisi ile sektörün önde gelen markalarından biri haline gelmiştir.

Devrantaş Yapı & Mimarlık olarak 2000 yılından günümüze yıldan yıla artan tecrübemizle sanatımızı uygulamaya dönüştürüyoruz.

Yaptığımız her projede kendimizi daha iyi geliştirebilmek için yarışan bir ekibe sahibiz.

Profesyonel tasarım ve uygulama ekibimizle birlikte sıra dışı yaklaşımları uygulama ile bütünleştirerek, müşterimizin memnuniyetini ön planda tutarak, proje aşamasından uygulama aşamasına kadar işin bütününü titizlikle takip ederek, sürekli gelişerek hedeflerimizi yerine getirmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Sizlerle geleceğin modern tasarımlarını yerine getirmek için hevesle bekleyen ekibimizle tanışmaya davet ediyoruz.


Misyonumuz

Yaşam alanlarında estetiği ön plana çıkartıp, projelerimize sanatımızı yansıtmaktır. Altına imzamızı attığımız işler ticari boyutun yanı sıra bize yeni heyecanlar, yeni tecrübeler katmaktadır.


Vizyonumuz

Kaliteden, nitelikli işçilikten, sanatsal bakış açısından ve sektörde gösterdiğimiz profesyonellikten ödün vermeden; heyecanla kapsamlı bir portföy oluşturup gün gün daha iyi noktalara ilerlemek ve hizmet verebilmektir.